littbarsky Creative Commons License 2014.07.07 0 0 3238

Üdv' mindenkinek. Érdeklődöm, hogy van - e valakinek tapasztalata a következő készülék:

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_27923.html

 

HANGJÁVAL kapcsolatban. Úgy értem média lejátszás, nem telefonként, az rendben van. Én egy xperia miniből "ültem át" ebbe, tudjuk, hogy a sony mindig is élen járt zene téren, de ez valami váálalhatatlan...tartottam pár dologtól, olvasgattam utána, de semmi gond más téren(talán még a gps antenna tényleg gyengébb, erről is olvastam)Viszont a hang az rettenetes. Ott kezdődik, hogy nagy átb..ás, nem fogad el semmilyen jack csatlakozót, csak a gyári headsetet, az meg ugye nem mérvadó, az telefonálásra való. De nekem a hangszóró is gagyinak tűnik, de nem lenne gond, ha bele menne a laptop fejhallgatóm, a sonyval mondani se kell élvezet értékű volt amaz...Már rendeltem egy bluetooth - os fejest, ha azzal se szólal meg, nem tudom mit tegyek. Van ötlet arra hogy lehet -eesetleg root- tal felturbózni a hangot hardverilag, vagy netán jack foglalatot cserélni, ilyesmi? Mert ez így vállalhatatlan és érthetetlen számomra, hogy erre hogy nem tudtak oda figyelni, pedig amúgy rendben van a teló.