rézműves1 Creative Commons License 2014.07.06 0 0 100971

...drága Ferikém...nem szeretnék a megszólítással szuperlatívuszokba bocsátkozni, mert a végén már oda lyukadnánk ki, mint az észak-koreaiak, amikor "szeretve tisztelt, nagy vezérükről, Kim-Ir-Szen elvtársról beszéltek...

...nos, nehezményezed a "nagyokra" való hivatkozásaimat, de én még úgy tanultam (a külteki-akadémián), hogy az idegen forrásokat meg kell jelölni, nehogy az a vád érjen, hogy plagizálok...

 

...Nincs olyan dolog, amit nem lehet fejleszteni"...ebben igazat adok Neked, de már megbocsássál, ha én "naívan" azt gondoltam, hogy a jól képzett szakmérnökök, talán nem minden esetben terveztek hülye dolgokat ezen a területen...

 

...arról pedig ezúton biztosíthatlak, hogy egy pillanatra sem gondoltam, hogy hüle vagy...

 

..."Tekints el a "kapcától", az nem kell oda"...és ez meg milyen dolog!!!...

 

...hát már nem "textil alapú, kapilláris deflegmátor"...Ferikém, azért ennyire ne add le...nyugodtan állíthatom, hogy ezzel a definícióval Te visszavonhatatlanul beírtad a nevedet a fórum emlékkönyvébe...

 

...ha a nagy M-betű pedig nem elírás, azzal megtisztelsz...

 

                                                                                           ...jó nedűt...

Előzmény: Feriba51 (100965)