300 td-és Creative Commons License 2014.07.04 0 0 340142

Bontott dolgokban nehéz okosnak lenni,emlékszem a te dolgodra is de egy szerelő javasolta hogy vigyem el ürömre mert ott van nekik több adagolójuk meg esetleg más alkatrészük is ,akár próbából is nagyobb eséllyel tudják javitani.Az ürömi szerelő szerint csináltak már ilyet és megoldódott ugyanez a probléma a bontott felrakásával,.jelenleg abban maradtam velük hogy hoznak be egy ugyanilyen autót lábon és ott biztosan látszik hogy jó e az alkatrész és azt teszik bele.Ezt a kört még megvárom ha nem sikerül nem marad más mint megpróbálni a felújítást.De olvastam olyat is hogy valakinek jó lett a felújítás után 4 hónapig majd ugyanide jutott.ha a majsai adagolós közelebb lenne pesthez oda vittem volna.A polcon heverő alkatrészről annyit hogy amikor elromlott az audim motorja vettem egyet komplett működő autóból vették le de egy szerelő aknában állt egy évig ,úgyhogy az üzemanyag rendszer nem lett megbontva sem ..magyarul nem volt száraz,mégis a berakás után csak alapjárat volt és semmire sem reagált az adagoló,így a régi motoromét kellet ráraknom.

A bontott dolgok sajnos ilyenek de  ha tud nekem valaki szerezni emberi áron egy ujjat arra vevő lennék.

Előzmény: csbandita (340131)