rebkaa Creative Commons License 2014.06.16 0 0 7455

Már megint nagyon szép helyen voltál:) Aztán még az a bámulatos, hogy a gyönyörű képek, leírás hipp-hopp már a blogodon vannak.

Nekem újabb tipp, mindig szívesen nézegetem.

Csak azért nem vagyok nagyon irigy, mert mi is a múlt héten jöttünk meg. Az előtte lévő Izrael után maga az emberek kedvessége egy felüdülés volt számunkra.

Bérlés végül Avis volt, nelünk a Posseidon nem adott ilyen jó árakat. Bár az 1 hét az mindig jobb.

Viszont csak 1 tank benzin árát, 80 eurót zároltak. Ellentétben az izraeli bérléssel(Europecar) ahol május 24 óta üllnek 180.000ft-on.

Sajnos mi ilyen ügyesek nem vagyunk mint te, a fényképezőről még le sem kerültek a képeink, de már a jövő heti Amszterdamra készülök, ami 6 emberrel nem lesz egyszerű(és főleg olcsó) menet:)

A nagy gyerekeim Olaszországba készültek, de minden apartman egy vagyon és csak 1 hétre bérelhető.

Ehhez nem elég az ösztöndíjuk, inkább mennének Thesszalonikibe.

25.000 látom most a nyári jegyeket egy csüt-kedd variációban.

Azt szeretném megkérdezni, hogy autót hogyan lehetne szerinted nekik bérelni? Olyan van, hogy az én hitelkártyámmal fizetem ki és a depositot is arra terhelnék? Vagy mindig a sofőr nevén kell lenni a kártyának?

Milyen megoldás lehetne szerinted? Ha ez nem megy , akkor Szalonikihez közeli, busszal elérhető helyet kellene nekik néznem. Olyat, ahonnan reggel biztosan elérnek 10-ig a reptérre.

Előzmény: geodo1 (7454)