tokajkincse Creative Commons License 2014.06.15 0 0 45713

Na jó a Hotel Burgas személyzete is hagy kivetnivalót... Konkrétan baromi bunkók... Egy mosolyt még nem láttunk, szinte hozzád sem szólnak, ha megköszönsz valamit se mukkannak meg. Észrevehetően a német turistákra vannak ráállva, pedig 10 családból 6-7 magyar, szóval illene minket is emberszámba venni, hiszen u.úgy fizetsz. Elintézik azzal, hogy " Ungarn... Ungarn .... ) Na nem sokon múlt, hogy nem osztottam ki az egyiket. A gyerekek 12 körül benyitottak az étterembe ( most ebédeltünk először ugye ) és úgy rohant az egyik muksi, mintha valami tűzvész lenne... Majd közölte, hogy 12 óra... Rápillantott az órájára, 12.05 volt, szóval ne pofázzon nekem, majd hangosan megjegyezte, Ungarn, Ungarn... Azért a 8 éves gyereket ne szólja már meg, ha bemegy...Hozzá kell tenni a fél személyzeten nem volt formaruha, sima kockás ingben voltak, nem tudom honnan kellett volna a gyereknek is tudnia, hogy ők még a kaját pakolják ki vagy turisták... Bezzeg 18 óráig van fagyi ( ami borzalom ), de 17.50-kor már fintorog a csaj, hogy meg kell mozdulnia... Személyzetileg ez sem 4 csillag... Ma lopás is volt, magyaroktól, úgyhogy széfet használni ( bár nem tudom mennyit ér... ) 

Idő kijavult, le is égtünk....