sancibácsi Creative Commons License 2014.06.15 0 0 7793

Nem, szerintem nem az unalmas a legjobb szó rá.

Szerintem destruktív, romboló!

Unalmas is, de már nagyon az igaz. De tudasosan hajtja mindíg ugyanazokat a hazugságait, rágalmait? Lehet hogy igen, és valóban topik rombolás, tömegkályha lejáratás a cél?

Mert újra, és újra mint a betanított papagáj hajtogatja, vagy mint akinél megakadt a lemezjátszó tűje:

-nem jó a tégla (pedig nem egyszer feltöltöttem a köves kályhám),

-hogy a tégla hőszigetelő anyag: ami egyszerűen primitív hülyeség,

-hogy nem értünk a fizikához, miközben Ő nem tudja a kérdéseket megválaszolni,

-és hosszasan sorolhatnám a sort...

De minek?

Amivel/akivel egyszerűen lehetetlen értelmes vitát lebonyolítani. Mert ugye, ha megválaszolod, sem látja be sosem, hogy a fehér, az fehér! Hanem holnapután újra állítja, hogy a fehér az fekete.

Közben még elmondja, hogy TE VAGY A SZÍNVAK! És ezt annyiszor mondja, hogy....

Ugye a vita kulturát, értelmes szakmaiságot, fizika tudást, egyebeket nehogy már az kérje számon, aki bejött ide, és Igor Kuznyecovról, Lars Helbro-ról azt állította, hogy Ők egy betanított munkások!

(Balotelli jut eszembe róla, annak van majdnem ekkora ego-ja. Csak a különbség az, hogy Ő tud focizni. vagyis, hogy jól csinálja azt, amit csinál. (Nem kakukkos a kályhája) Hozzáteszem, a játék inteligencia, azért elmarad Pirlo-tól=> Nagy erős, gyors, buta ember, aki gyorsan tud a labdával szaladni :-)

És hogy felfedezte a melegvizet, hogy a kályha sütőjébe is be lehet gyújtani,.....

Nameg ilyenek.

Összefoglalva az egészet: amíg valami produktumot le nem tesz, addig az egész eddigi produkciót abban lehet összefoglalni, hogy destruktív, romboló. Semmit nem vittek előrébb a hsz-i, hanam sértegetéssel, gőggel, önimádattal narcizmussal voltak tele. A benne lévő tartalom, érték, az alulról közelíti a nullát.

Azért alulról, mert igazából negatív az egész: romboló, bomlasztó az eredmény.

Ami valóban unalmas már :-)

Előzmény: ab69 (7791)