zs220d Creative Commons License 2014.06.15 0 0 339188

Köszönöm a válaszod ! :) 

Igen már nézegettem alkatrészeket kiváncsiságból,meg ugye van is ezt azt csinálni rajta,nem gyerek már :) és nem húzós az áruk,de mégis egy mercibe ül az ember hiába h régi de akkor is van neki egy megjelenése! :) és kényelmes ,biztonságos ! 

Azért is választottam inkább kézi váltósat h még kevesebb baj legyeb vele mint az autómatával,arról hallottam rémhíreket,most nem elváltogat az ember ,nem olyan nagy dolog meg kevesebbet is fogyaszt valamivel :)  képet hamarosan teszek fel a gépről ,egy fontos dolog hiányzik még az autóról ami szerintem de mások szerint is öltöztet egy autót :) az egy szép kerék :) na most a kerék meg is van csak a csavarok hiányoznak,de azt a napokba beszerzem hozzá,legalább is nagyon remélem ,addig meg téli gumi sajnos,de ezt a kis időt már kibirja ! :) aztán mehet a kép :) egyébkén egy kérdésem lenne!az üzemenyag mutatóm néha játszik,de kivettük és megnéztük,jó mér ! Multkor úgy jártam vele h negyednél volt a mutató ,beindítottam egy pillanatra kivillant az EDC lámpa és leált! Azt olvasta h ez azért van mert le levegősödötg a rendszer ,tankoltunk rá és beindult ! Szal most nem tudom mi lehet a bibi,vagy a mutató szivat v valami más ! Mi lehet a gond ? Vagy esetleg a tankba van valami furcsaság? Egyébként hány literes a tankja,70? Köszönöm a választ előre is !

 

 

Megtisztelö h a csapat tagja lehetek,köszi Smafu.w126 ;) :)

 

Előzmény: Smafu.w126 (339182)