giornalista Creative Commons License 2014.06.05 0 0 2243

amúgy hagyjuk már ezt, hogy "helyszíneket bejárni"...

 

mikor csinált utoljára ilyet #lacibácsi?

 

az a baj, hogy úgy beszéltek róla, mint egy valódi íróról. nem, ő nem az most már. egy egyszerű, világlátott gépírnok, picit besült "kerekekkel", és elég komoly igénnyel a pénzre. persze ez utóbbi mindenkire érvényes.

 

továbbra sem értem, hogy ki mitől várna változást. a rajongótábor egyik fele elégedett, a másik meg nem, de "akkor is" megveszi a könyveket, mert lacibácsi írta őket. meg mert már megvan az előző 37 is, és úgy szeretünk gyűjtögetni... a pénzük megvan belőle, a minőséget senki sem kéri számon (illetve igen, de azokkal nem kell foglalkozni), mégis mi okuk lenne változtatni?

 

mondjuk, én titkon nagyon reménykedek abban, hogy egy darab jó könvy még van benne. nem tudom, hogy az igény megvan-e benne rá, hogy írjon egy ilyet, de remélem, hogy van egy sztori, amin mondjuk már hat-hét éve dolgozik, olyankor, amikor picit kitisztul a feje az ostoba gépírásoktól. hogy készül egy könyv nála, amivel azért a "pénznyomtatás" mellett jelezné, hogy "gyerekek, azért ne feledjétek, hogy...".

 

szerintetek - és erre ez a jó szó - meglepi-e majd valaha valami hasonlóval a rajongóit?

Előzmény: Billerbeck (2236)