Timike74 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 58683

Jokeva :)

 

Biztos, hogy nem vágunk bele. Hisz van 3 gyerkőc, akik tartós lízingesek :))))

Most is itt voltak hétvégén, hát tünemények. Így is nehéz fenntartani magunkat, eljöttünk 270 km "otthonról", de a gyerekektől is 170-et, azért, hogy kicsit könnyebb, jobb legyen.

 

Nem mérek hőt kb. 3 éve, nem lenne értelme. De amúgy néha kíváncsiságból szoktam mérni a ciklus elején, közepén, végén. Hát igen csak tankönyvi :)) Majd 1 tizedes emelkedés, klasszikus, csúcs szuper  pé-kkel, nyákokkal, fájdalommal és utána brutál progeszteronnal s Angelinás cicikkel :)))

Szóval most tényleg úgy kell vigyázni, hogy pé előtt 2-3 nappal és utána ugyanennyivel lekötözöm ezt a drágát :)))

 

A Te görbéd és Youlcsié sem valami tökéletes, az már tuti :(((

 

A munkanélküliség baromira nem jó dolog, én is átéltem, igaz más balf@szsága miatt, de ugye decemberben itthon ültem, hiába tudtam, hogy 1 hónap múlva megyek dolgozni, akkor is nagyon szar érzés volt.

 

Én örök optimista, hiszem és érzem, ha az ember szeretne valamit, az bekövetkezik. Mennyi esélyem volt, hogy vidéki

( 170 km ) létemre, 34 emberből én leszek, aki megfelelek nekik?

 

És ugye itt nem tartom annyira a diétát sem, mert "sima BV-s " ebédet eszek, lehetne cukros, de tudjuk, az milyen ez közétkeztetésben, inkább hagyjuk, nem mozgok intenzíven mióta vége a sulinak ( 1,5 hónapja ) és egész évben, sőt tavaly is 30-31 napos ciklusaim vannak, totál jó minőségű  pé-kel.

 

 

 

Előzmény: Jokeva (58674)