mumududu Creative Commons License 2014.05.24 0 0 26183

Szia Zotyo 1234!

 

Sajnos most sem irtad meg  hogy milyen bungira fizettetek be.

Remélem  nem a legolcsóbbra, hanem szuperiorra aminek van kinti zuhanyzója is. Most erre irok javaslatot.

A 391-410 ig részen javaslok bungit, ott biztosan nincs homokzsák, vagy fal. Ott van viszont rálátásod  a vizibungikra (Ha nem zavar?) + esküvöi sátor van a parton ahol aztán ceremoniáknál erösen dobolnak. Ez persze  a délutánni szieszta alatt is lehetséges, de csak akkor ha sokan akarják a szigeten egymásnak az igent kimondani. De ez mindenképpen látványos rész.

Snorizni is lehet, bár nincs olyan  sok látványosság, meg ha apály van akkor sekély a viz.

Mint emlitettem, menjetek biciklivel az olasz vendéglöhöz a kikötö mellett ahol kezdödik a korallfal.

Ott vannak a legtöbb hal a Sun szigeten.

179-248 is jó, egy növényekkel benött rész van a bungallók elött és  egy helyen  kilátszanak a sziklák a homokból, de az ki lehet kerülni. Itt is lehet snorizni.

http://www.sunisland-malediven.de/si_lageplan.htm

Én csak egy igazi belóggós pálmafát láttam a Vizisportzentrum mellett. Kimosta a viz és ezért van megdölve, de nem olyan klassz fotozni. Mi is kipróbáltuk.

Láttam függöágyat is, de nem tudom hogy valakié volt-e vagy a szigethez tartozott.

Remélem nagy élmény lesz a sziget!

Üdv  Mumu

Előzmény: Zotyo1234 (26179)