hzu Creative Commons License 2014.05.17 0 0 337866

Üdv az Uraknak !

Adott egy autó, w210 96-os 220D. ( saját :) A hardy rezgéscsillapító tárcsa megadta magát. Mivel csere érett lett, rendeltem egyet az autó típushoz, évjárathoz megfelelőt. Sajnos nem lett jó, sem külső átmérőben, sem vastagságban, sem az osztókör átmérőben, ráadásul a belső lyuk peremezése is ellentétes, így központosítani sem tudnám a kardánon, még ha átalakításra adnám a fejem akkor sem. Az autóm típusához kaphatók, sajnos nem egyeznek az enyémmel. Megfordult a fejemben, hogy esetleg átalakított az autóm, azonban ennek nyomát eddig nem találtam. A kereskedő korrekt volt, visszaveszi a terméket és tájékoztatása szerint egyes korai kis köbcentis diesel w210 jött ki ezzel a rezgéscsillapítóval, melyet sajnos nem tud beszerezni. Cikkszám kettő is van rajta, egyik 201 411 20 47, másik 201 411 19 47. Sajnos eddig nem találtam cikkszám szerint sem, bár a keresése most is folyamatban van. A külső átmérő 134 mm, belső átmérő 37 mm, viszont az osztókör átmérő 80 mm, amit nem nagyon találtam eddig. Ha valaki tudna a fentieknek egyező csillapítót, akár bontottat is, annak szíves tájékoztatását megköszönném. Tudom hogy megy anélkül is, de szeretném ha lenne.