CRX23 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 55937

Sziasztok :) 

Két problémávan kapcsolatban szeretném a tanácsotokat, segítségeteket kérni. Minden tanácsért hálás köszönet előre is. Az első problémám: a térdemmel letörtem az elektromos tükörállító gombot, ami a kormánytól balra, lent található. A szerkezet maga nem torött el, működik, csak a kis fekete gomb fej sérült. Emiatt nem tudom állítani a tükrömet... Az egész szerkezetet nem akarnám kicserélni, viszont az a kis műanyag gomb fejet nem hiszem, hogy adnák külön. Ha mindenképp cserélni kell, akkor bontottra cserélném, mert az új elég drága. A problémám az, hogy itt, Erdélyben a Xsara nagyon ritka típus, eddig egyik bontóban sem tartottak bontott típust. Van tippetek, hogy még milyen PSA konszernes autókban lehetne azonoz ez az alkatrész? :) Esetleg tipp, hogy hol, merre keresgéljek még? 

Második problémám: Az autóm most érkezik a 60.000 kilóméteréhez. Ilyenkor mit tanácsoltok, miket cseréljek, nézessek át mindenképp? Mivel az autó nagyon sokat áll és állt az elmúlt években garázsban, az ékszíjat lecserélte még az elöző tulajdonosa, a szervízkönyv szerint 22.000 km-ben. Azota én csak fékpofákat, egy kipufogó csövet (a régi az állás miatt elrepedt), olajat és szűrőket cseréltem (évenként). Az autóm 1.6 benzines, 2003-as kiadás.

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Zsolt :)