ghepard Creative Commons License 2014.05.13 0 0 173

Hát az elég nagy adag, de simán megoldható. Én is megoldottam, mégpedig úgy, hogy nem is igen volt szándékomban. 2002-2003-ban olyan 99-100 kilós voltam, de semmi vész, még így is inkább soványnak néztem ki, mert tömörek a csontjaim úgy néz ki. Most kb 90 kiló vagyok, tehát leadtam kb 9 kilót, de eleinte nem is tudtam, hogy miért is. Igencsak gondoltam arra, hogy a pici gyors rezgések eredménye is lehet ez (melyekkel 2003 elején kezdtem foglalkozni), de hogy pontosan miért és hogyan, az nem volt igen teljesen világos. De mikor 2012 szeptemberében láttam egy két filmet a Discovery Sciencen hasonló ügyben - igencsak ismerős volt, amit ott mutattak és beszéltek. A futásról és a terhelésről meg hasonlókról szóltak a filmek - na meg arról, hogy kell e ekkora terhelés. Nem kell, én is tapasztaltam, hogy nem kell - egész pici energiával megoldható (mint a pulykakisérletekben ki is derült). A rezgésekkel foglalkozó topikomban megtalálhatsz azokról egypár sort a 950-980-as hozzászólásokban (de még fejjeb is folyatódik a dumcsi). A film végén azt is mondták, hogy ez nagyon kecsegtető a túlsúlyos emberek számára, ki kell bogozni, hogy mi is történik valójában.....

 

Ha az emberben több a cukor folyamatosan, akkor gyengébb, fáradékonyabb, kevesebbet bír - így a szemek is lassabbak, rosszabbul teljesítenek. A cukros oldat gyakorlatilag szigetelő elektromos szempontból, így nehezebben folyik az információ átadása, a sejtek működése. A könny jó sós, határozottan jóval sósabb, mint mondjuk a nyál - lehet nem véletlenül.......

 

Régebben is reagált a szervezeted az egyes dolgokra (virágpor stb), csak még jóval határon belül és nem vetted észre - például én is lélegzem továbbra is ezeket a dolgokat, de most már mégse váltják ki azt a reakciót, amit hosszú évekig........

Előzmény: párnaf (172)