Törölt nick Creative Commons License 2014.05.12 0 0 14804

Kedves Györgyúr!

 

Nem vagyok egy Grétsy, de "világbajnok utastájékoztatásnak köszönhetően" ironikus szófordulat nem az a nyugodt, megfontolt TÁRGYILAGOS fórumozó hozzászólás, tetézve a vastagon kiemelt részre, ami ugye kiabálásnak felel meg... Ehhez képest Neked csak telefonálnod kellett volna a toronynak, a MÁV decentrumnak vagy - ne adj isten - a forgalomvezetőnek és tudtad (volna). De nem, Te így írod be a fórumba....

 

Második beírásodban már személyeskedsz.. "Ne haragudj, hogy ezt kell mondanom, de ez megint mellé duma valahonnan, valakitől..." amire az én iróniám "Nem haragszom, de menj el médiafigyelőnek és kukacoskodj ott" már alap arra, hogy feltételezd "Egyre inkább azt érzem, hogy nem én vagyok az, aki folyamatosan megsértődik...Jó lenne, ha leszállnál végre a Volános múltamról"

 

NEM mellékesen még mindig nem "emlegetem a beosztásodat és egyéb dolgaidat egy nyilvános fórumon"

 

És végül, de nem utolsósorban: "nem állítottam konkrétan, minden pontban a Volán felelősségét, hanem a helyzetekért kialakult felelősökről beszéltem" annak fényében, hogy az előző hozzászólásodban még ezt írtad: "Annyira figyeli a tisztelt Volán vezetés azt, hogy ki, mikor, mit ír a Volánról, vagy a város közlekedéséről az írott és elektronikus médiában, csak pont ezt nem olvasta...  A másik: Amilyen balesetveszélyes helyzetet sikerült kialakítani itt Sóstóhegyen a tereléssel, azt külön tanítani kellene..." HÁÁÁÁÁT legalábbis megmosolyogtató ellentmondás...

Tényleg utoljára: "még ha önhibáján kívül szerződést kénytelen szegni az közlekedési társáság" igen, jól írtad..

 

 

Előzmény: gyorgyur (14803)