Oczu Creative Commons License 2014.05.07 0 0 42209

Pár gondolat több hsz-ből kiragadt részletekre:

 

Tényleg csak érdeklődésképpen, de engem őszintén érdekel, hogy ha valakinek negativ tapasztalata van - általánosságban értve, akár közismert, akár ismeretlen szerelővel, mühellyel, gumissal, akárkivel kapcsolatban - az miért nem tájékoztatja a topicot is erről. Nem "állat" módjára, hanem csak tárgyilagosan. Ez a többi cartárs számára is hasznos lenne.

 

Láthatjuk, mi történik, ha valaki negatív tapasztalatot mer leírni. Azóta vita van, tényleg faszolás megy, s a lényeg az, hogy a szenvedő fél (jelen esetben én) érezze magát megtisztelve, hogy egyáltalán van lehetősége még ide írni :-)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Akkor tartsátok titokban a dolgokat, hátha mégtöbb ember megszivja.

Részemről ennyi.

 

Eljön az az idő is, amikor mások is fognak ide írni. Az is fájdalmas lesz valakinek. Bizonyára oka van, hogy (még) nem írta le a sztoriját.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

szalaics
42186

:) azt hiszem félre értettél, van nem írtam pontosan, de ugyan azt akartam jelezni mint amit Te írtál!

 

Elnézést kérek, nem tudok olvasni :-) Nem szóltam.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ha lúd,legyen fehér...  :))

 

Én is pont azért nem írtam le anno a problémámat az említett "mester" ügyében.......

 

Alakul már :-)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Adott esetben pedig sokkal többet jelent, hogy valaki tudja, hová nyúljon egy autón, mint hogy milyen számlát szerez utólag - akinek számlafétise van, azt sok szeretettel várja a Renault kiterjedt márkaszerviz-hálózata.

 

Ez is nekem szól. A bajom ezzel az egésszel csak annyi, hogy az illető postoló képtelen továbblépni ezen az egy ponton.....mellette van még 5 másik is, de azokat soha sem írta le, csak a számlát . Sebaj, beskatulyázva.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Neveket nem vagyok hajlandó leírni!

 

 

De miért nem?

 

Esetleg azért, mert magánlevelezés? Erre gondolt e a Kedves Fórumozó társ? Alapvető intelligencia kérdése csak az egész :-)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ezért jó, hogy Oczu megjelent a dologgal a nyilvánosság előtt (bár illene a másik fél véleményét is meghallgatni). Egyébként szerintem Oczu nagyon nagy türelemmel és segitőkészen áll a problémához (én nem biztos, hogy pár hét várakozás még 1 hónapot tudnék várni).

 

A másik fél előtt is ott a lehetőség, hogy megvédje magát. Nem tette, nem én tehetek róla. Minden tényszerű és igaz, ő is tudja, hisz beszéltem vele. Mielőtt beírtam a topic-ba a történetet, 3 hétig vártam a válaszára, többszöri megkeresésre sem válaszolt. Nem akartam beírni, a rengeteg negatívum ellenére sem. Az í-re a hamis hkcs számla dobta fel a pontot. Az 1 hónapot újragondolom, több okból is. Hozzáteszem, segített a döntésben néhány emberke hozzászólása :-)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Én azért mindig elcsodálkozom az emberi agytekervények bonyolultságán. Ikszipszilonnak van valami komoly kifogása egy topikban említett szolgáltatóval kapcsolatban, erre nem a topikba ír, hanem egy topiktársnak küld magánlevelet - aki max együttérezni tud, de konkrét segítséget adni nem nagyon...

 

Hm, pár napja még pont ez volt a probléma, hogy miért nem magánúton rendezi el az illető, ha gondja van valakivel, miért a fórumba írogat......? WTF

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------