jujooo Creative Commons License 2014.05.06 0 0 7442

Szia Józsi!

 

Májusban még nem, de június elején már voltam Sartin. Az idő szuper volt, le is égtünk. Futó záporok előfordultak, de általában nyom nélkül továbbálltak :)

Mi a kalózhajó túrán voltunk. Nagyon ajánlom. Korlátlan italfogyasztás, gyönyörű táj, és az ár az ebédet is tartalmazza, amit akkor készítenek el, amikor kikötünk egy szép öbölben.

A közeli strandokat, öblöket is érdemes pl. robogót bérelve meglátogatni.

Itt jól össze van foglalva: http://www.sarti.gr/hu/sarti-strandok.html

Azt mondják, a Sithonia túra is jó a fakultatívok közt, bár ott mi nem voltunk.

 

Az időtartam nagyon változó. A határoktól függ. Nekünk legutóbb 21 óra volt (Debrecenből), de van, hogy kevesebb vagy több valamennyivel.

 

Busszal nagyon sok mindent nem tudtok vinni. Vagyis nem nagy tételben. Pl. zsugoros ásványvizet. Pedig az jóval drágább kint.

Mi konzerveket, száraz felvágottakat szoktunk. Ahhoz csak egy kis péksüti kell, és megvan pár reggeli. Gyógyszert, amire szükség lehet, mind itthonról vigyétek szerintem.

 

Igen, én leandert. De sajnos nem maradt meg. Gekko? Ebben biztos vagy? Szerintem nem élvezné túlságosan az utat.

 

Felnőtteknek elég az új típusú személyi igazolvány. Gyerekekkel kapcsolatban kétféle infót is olvastam egy másik helyen. Így annak érdeklődjetek utána szerintem.

 

Kellemes nyaralást!

 

 

 

 

Előzmény: jtordai73 (7441)