laci0424 Creative Commons License 2014.05.03 0 0 7362

Sziasztok!

 

Teljesen új vagyok itt, pár napja olvasgatom intenzívebben a fórumot. Mivel laikus vagyok a témában (én is csak internetről informálódtam/ok), eddig nem éreztem különösebb kézetetést (és tudást sem), hogy bármihez is hozzászóljak. De, szuszma (ne sértődj meg nem bántásból írom, csak én is szeretek "sportolni", azért kevésbé mint egyesek... :) ) hozásszólásán jót nevetve, gondoltam szerzek néhányotoknak 1-2 derűs percet. Tehát:

 

"Na ma este úgyis hideg lesz be kell rottyantani ha nem akarok vacogni a takaró alatt."

 

Így is ellehet érni, hogy ne fázzon az ember, de akkor ne csodálkozzon, ha bűz van... Ha ötlet kell akkor talán elmzo (téged sem sértegetni akarlak, csak volt több pont idevágó üzenetváltásotok ötletekről, és béltermékekről-->7284 körül... azok is viccesek voltak)  tud segíteni.

 

Remélem nem haragudott meg senki, és nevettetek egy jót ti is a kis szösszenetemen. Sajnálom, hogy nem építő jelleggel, vagy komolyabb kérdéssel indítottam itt a fórumon, de úgy éreztem, hogy ez olyan "magas labda" volt, amit kár lett volna kihagyni.

 

Üdv.:

Laci

 

u.i.: Legalább jó itt az emberek humorérzéke. :)

 

Előzmény: szuszma (7360)