fo_lo Creative Commons License 2014.05.02 0 0 33077

Sziasztok. A hdd probléma mellé, jött egy fensterheber gond. Ilyen problémám már volt, kb. egy éve akkor egy magyarországi szakszerviznek sikerült megoldania a gondomat. 9068 Ft (Programozás ektronikus be-rendezésekben Teljes munka) Megnevezés alatt. És én nagyon örültem, hogy megjavították. Viszont most, Német fórumokon nézelődve akadtam egy lehetséges megoldásra. Kipróbáltam, és elsőre ugyan nem, de harmadszori nekifutásra sikerült. Az összes művelet nem tartott tovább 5 percnél, gondolom egy profi szakembernek ez elsőre megy. Így aztán kicsit kellemetlenül érzem magam, mert az összeg ugyan nem sok, csak így utólag esik le, hogy miért nem engedték megnézni, hogyan javítják meg. Pedig én nagyon szerettem volna látni, az én elképzelésem szerint, (PERSZE EZ LEHET HOGY NEM ÍGY VAN) akkor nem kérhettek volna egy perces munkáért ennyit. Viszont így várakoztathattak több mint fél órát ezért az összegért. Bízom benne, hogy nincs igazam mert azt gondolom, hogy egy szakszerviz nem arra törekedik hogy lehúzzon. Legalábbis próbálok ebben hinni. De most nagyon kettős érzés van bennem. Bocsánatot kérek a litániáért.