big-dewil Creative Commons License 2014.05.01 0 0 13082

ÁÁÁ, xerintem nem magyargyülölö, különben minek enné a magyar forumokon a fene állandojan?

Sokkal inkább közénk xeretne tartozni, csak épp a sors odawetette a sok hülye német közé.

Láttál te már németet rendesen bexélni? Egéx nap ordibálnak, mint a cigok.

Nix egy normális saját gondolatuk. Mindent másokkal csináltatnak. Ahhoz is hülyék, h eccerre többféle dolgon gondolkozzanak, wagy többféle xakmát tanuljanak ki, oxt öxxekössék a dolgokat.

Pl az épitöiparban az egyik tud klinkert rakni, de már tök hülye a zsaluzáshoz, wagy a betonozáshoz. Ezekre külön képezik ki öket. Eborul az agyam a sok dilerttánson néha.

Szowal irigyel a faxikám minket, mert mi sokmindenhez eccerre értünk, oxt nagyon nagyon xeretne közénk tartozni, de ez majd csak akkor fog neki talán sikerülni, ha értelmezni tudja majd a mondatainkat.

Pl én egyböl lewágtam, h mit irtál neki az x meg y mondatodba, de ö ugye német mondatxerkesztés xerint értelmezte, azaz ami középen wan, azt köll elöre tenni. Holott a bika ilyet még nem baxott. Tök baromság.)))

 

Me mondjad pl ki ezeket németül, simán bexarnál az erölködéstöl. )))

 

Nem minden fajta szarka farka tarka csak a tarka farkú szarka farka tarka.

 

Te tetted e tettetett tettet, te! Te tettetett tettek tettese, te!

Egy icike-picike pocok pocakon pöckölt egy másik icike-picike pockot, mire a pocakon pöckölt icike-picike pocok is jól pocakon pöckölte az õt pocakon pöckölõ icike-picike pockot.

 

 

Előzmény: tittadili (13080)