Csa80 Creative Commons License 2014.04.30 -1 0 62201

Nézd, az látszik, hogy próbálsz kapcsolatokat létesíteni, barátkozni. Abból is kiderül, hogy régi kérdéseket, amiket megválaszoltak neked, újra felteszed. Próbálj meg nem a netten barátkozni. Ha érdekel a repülés, akkor menj ki pl. LHBP-re. Biztos sok azonos érdeklődésű emberrel találkozhatsz. Az meg végkép nem jó barátkozás, ha ismeretlen emberek kik nem válaszolnak, nyilvánosan besértődsz rájuk. Azért azt látom, hogy régi motoros vagy a fórumon, és mégse alakult ki közted, és sok más között valami, abban szerintem magadban is keresd az okokat. Mert amúgy sok régi fórumos jobban is megismerte egymást ám. Én nem rég fórumozok idehaza, az tény, hogy sokszor érdekes stílus üti fel a fejét. 

Szóval, ha van lehetőség akkor mozogj emberek között, ne félj! A többség nem fog lenézni! És ha netán velem is összefutsz, akkor én mindentől függetlenül, szívesen elbeszélgetek veled. Nemrég például egy kissráccot kísértem el egy szimulátorba, és szívesen végig mutattam neki mindent benne. Ő indított mindent a gépen, és utána repült a segítségemmel.

Előzmény: DAttis (62200)