tn83 Creative Commons License 2014.04.30 0 0 5328

Sziasztok! Akinek volt műtétje segítsen! Altatásos fissura műtétem volt, izmot nem vágtak, csak a sebet metszették ki, és egy nagy polipszerűt vágtak ki. Csak gondolom, hogy hasonló lehet az aranyér műtét utáni fájdalmához.

Holnap lesz egy hete, hogy műtöttetek. Eddig úgy néz ki, hogy maga a seb az napról napra jobb, viszont vécézés után kb. fél órával jön egy iszonyú erős, falat kaparom, nyomó jellegű fájdalom, mintha izomból fenékbe rúgtak volna. Mintha egy idegszál görcsölne, vagy én nem is tudom. És ez az elmúlt két napban már tényleg elviselhetetlen. Nem tudom, hogy a fájdalomcsillapító kezd-e hatni, vagy magától enyhül, de egy óra alatt az elviselhetőségig enyhül. Sétálni tudok utána, de délutánra megint rossz, igaz közel sem annyira, mint a reggeli wc után. Annyira félek tőle, hogy valami nem jól sikeredett, vagy nem is csak az volt a bajom, amivel megműtöttek, hanem van más is... Van ott egy belső aranyér is, amihez nem nyúlt a doki. Lehet, hogy az fáj? A műtét előtt is volt hasonló jellegű fájdalom, csak nem ilyen mértékű.

Iszonyú hosszú a fórum, nem tudok mindent végigolvasni, pedig már napok óta olvasgatok.