kavicsos64 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 2754

Minek vetnék be,és mivel? Sorolok neked pár elgondolkoztató dolgot .Pont az előbb veséztük ugyan eszt a dolgot a másik fórumon! A kerti eszközök kapa ,ásó gereblye ,olyan anyagból készül hogy hasznavehetetlen ,a gyerek vas bilije különb acél mint a felsorolt termékek, az életbe megkalapálni vagy egyáltalán élt élezni nem lehet rajtuk! A gépi eszközök 1-2 évet bírnak és mehetnek az ócskavasba és az áruk a havi fizetéssel vetekszik ,egy jobb gépet 2-3 havi fizetésbe kerül, nézz meg egy TERÁT mi az ára, honnan lenne rá pénzünk? Az emberek olyan szinten elszegényedtek hogy ha elmentem szántani a 4ezer forintot nem akarták ki fizetni ,pedig ebből 3ezer volt a költség 1000 a haszon, Évekig csináltam soha nem kerestem csak -50-100 ezer forintot és még hol volt az idő amit elszórakoztam. A vegyszerek amiket lehet venni ,az EU már csak szinte olyan vegyszereket enged forgalomba hozni hogy nem ér semmit. Ha visszább olvasol én kértem itt tanácsot a vértetű ügyben amivel a múlt évben semmit nem tudtam kezdeni ,a termést a nagy és kb 5 permetezés miatt ki kellett dobnom nem mertük megenni, a vértetűk viszont éltek és virultak. Na KB ennyi.

Előzmény: tripla3 (2753)