zlotyi11 Creative Commons License 2014.04.26 0 0 1492

Az index de úgy az egész magyar sajtó más témában is hasonló baromságokat ír folyamatosan. El lehet ezeket olvasni, de tényként venni, és főleg erre alapozva ítéletet hozni, hát nagy marhaság.

Aki kicsit ismeri RW pályáját, esetleg kicsit utána olvasott, hogy miért hozta ki ezt a lemezt, miért van most ez a turné, az eleve nem ír ilyeneket, mert egyszerűen nem igazak.

 

Amúgy nekem is nagyon tetszett a koncert, és külön örülök, hogy ez most tényleg egyfajta régmúlt időket idézte és a swing világába vitte el a közönséget.

 

Nekem egy csepp hiányérzetem sem maradt, max. csak annyi, hogy nem lehetek ott a következő előadások egyikén.

(és mondom mindezt úgy, hogy nem vagyok fanatikus rajongója (a kedvesem igen), egyszerűen csak szeretem a zenéjét, amit csinál, és ahogy csinálja)

 

Amúgy tavaly Bécsben is kint voltam, és onnan is hasonló élményekkel tértem/tértünk haza.

2 óra tömény show és szórakoztatás, profi előadásban, remek zenékkel, 60-70e őrjöngő ember előtt.

 

Tegnap a koncert után még meg is jegyeztem, hogy pár magyar "szupersztárnak" azért megmutatnám, hogy mi az előadás, mi a műsor, mi a show, mert olyan messze vannak ettől....

Előzmény: sz (1491)