Törölt nick Creative Commons License 2014.04.24 0 0 641

.. és az a + 10 vagy 20 V rajta már nem is emlékszem, hogy mi volt rajta, pedig pár hete tettem át, szóval ki tudja, hogy jót tesz -e neki így használva.. Az eredetijén az nem volt rajta.. Amiből át lett rakva a VT-125E azon volt még a  nagy áramkörön kívül egy plusz VPS panel. Ezen is van egy plusz panel amit a németek beleraktak, merthogy német a szóban forgó VT-110E, a másikban ami japán ez a kis áramkör nincs bele helyezve, még a helye sem kialakítva. Csak az értékek nem így mennek, hogy abban is volt egy plusz panel, meg ebben is volt, akkor kiegyezik a plusz 10 vagy 20 V. Más kis áramkör  volt abban is meg ebben is.. Viszont azt észrevettem, hogy ezzel a táppal kissé zúgott a hang lejátszáskor, amiből kivettem abban is ugyanez volt ezzel a tápegységgel a jelenség csak azzal a különbséggel, hogy abban a VT-125E készülékben ha a készülék teljesen össze volt szerelve, fedlap meg minden akkor is azért zúgott a hang, ebben a VT-110E-ben pedig amibe abból a tápegység át lett ebbe helyezve, csak akkor zúg a hang egy kissé, nem nagyon ha le van véve a fedlapja, ha az is rá van helyezve megszűnik ez a jelenség, gondolom mert szigetel.. Viszont a többi Hitachi készülék nem zúg ha le van véve a fedlapja, meg szét van szedve.. És még volt amikor ez a 'új tápegységgel' rendelkező VT-110E amikor le volt véve így a teteje és zúgott olyan sercegő hangot is adott a hang, mint amikor valamit bekapcsolnak a hálózatban és zavarja az áramot.. Attól azért félek, árammal játszani nem lehet, a tápegység egy veszélyes dolog, a többi áramkör már nem, persze működés közben nem lehet hozzáérni, főleg mert az ujj nedvesedik és egyből megtalálja az áram, de a nagy áramkörben már nincs akkora feszültség, mint egy tápegységben, abban van a 240 V.. Tehát az az gép hiába szürke kábeles, meg német tápegységet kapott, a VT-110E is német, a fedlapját is kicseréltem egy ugyanolyan színárnyalatúra, unszimpatikusabb lett a készülék, mint volt korábban..