Kathy8 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 105404

Szia 551 !

 

Nagyon szívesen , és nagyon örülök,h tudtam ,ha még csak egy kicsit is :) :D

 

fgf569 kérdezte a wifit , ha nincs akkor szemben a bazár soron van Vodafone , ott tudtok venni netet. Habár én még eddig nem vettem ide kimásolok pár infót akik itt írtak erről hogy is működik :) Lehet nekem is kellene majd vennem. a hotel is árul de mindig sokkal drágább. A recepción előfordul ,h van ingyenes wifi , először majd nézzétek meg nyilván. :) Tehát ezt találtam erről itt a topikból :

 

"

Vodafone.egUSB

 

vagy egyszerűen besétálsz vele az üzletbe és segítenek. A tarifacsomagok sokkal jobbak, átláthatóbbak, rugalmasabbak, mint nálunk valaha is voltak/vannak/lesznek. Ja, és van egy holiday nevű tarifájuk (20 font a kártyafeltöltés) amivel országon belül 0,25 fontért, bármely külföldi országba 3,50 fontért lehet percenként telefonálni...  SMS bárhová (bel-, vagy külföldre) 1 font. "

 

"

 

Egyiptomi Vodafone mobil internetnet csomagok árai:

http://www.vodafone.com.eg/vodafoneportalWeb/en/P11401215901311588540620

Ehhez kell venni egy holiday csomagot 20LE-ért

http://www.vodafone.com.eg/vodafoneportalWeb/en/P601378041288685280406

Sokkal olcsóbb megoldás mint a hoteles Wifi. "

 

"

vidd el a telefont és az első adandó alkalommal vegyél egy kinti SIM-et. Egyszerű megvenni, semmiféle papírt nem kérnek hozzá. Vodafone, Etisalat és Mobinil a hálózatok nevei. Érdemes valamelyik képviseletnél megvenni a SIM-et, ott segítenek aktiválni és beállítani mindent.

erre ingyen fogadsz hívást, akár otthonról is, de aki hív, annak ugye az egyiptomi szám hívásáért kell fizetni.

Rengeteg feltöltőkártyás tarifacsomag van, helyi számot hívni 1LE/perc, SMS helyi számra 0.30LE, ha pl. programot szeretnél egyeztetni a helyi utazásszervezővel.

Hazatelefonálni 3-4LE/perc, SMS küldés 1LE/SMS.

Lehet van ennél kedvezőbb tarifa is, de nem volt affinitásom végigböngészni az összes feltételt. ezzel még a netet is tudtam használni ott, ahol nem volt free wifi.

Ha megveszed a SIM-et, utána bármikor tudod tölteni 10-25-50 és 100Le-s kártyával, amit bárhol, de tényleg bárhol vehetsz, és csak a lekapart kódot kell elküldeni egy megadott számra. Minden rajta van angolul is. Nekem vodafone van, minden hívás és SMS után küldött egy értesítőt, mennyibe került az az adott hívás és épp hol tartok az egyenleggel."

 

 

Előzmény: 551 (105387)