yupka Creative Commons License 2014.04.23 0 0 9318

Kedves taki.zoli!

 

Nem jó fej akarok lenni, hanem segíteni azoknak akik KÉRTÉK, hogy írjam meg, mit írtam a levélben, amire úgy reagáltak, hogy felajánlották a lehetőséget az alapítvány részére történő ajándékozással.Amúgy pedig a korábbi hsz-aimban én is leírtam, hogy amíg használtuk, jó volt.De!Szerintem minden ember át lett verve azzal, hogy a szerződés aláírása előtt azt ígérték, ha nem kell az üdülőjog, akkor ők visszaveszik.Vagy Te úgy írtad alá, hogy tudtad, hogy egyszerűen meg leszel vezetve, mihelyst oda kerül a dolog, hogy nincs rá szükséged és eladnád?Szerintem az üdülőjoghoz tartozik minden olyan dolog, amit itt a fórumozók leírnak, és eddig azon kívül, hogy ha használják tetszik, mindenkinek problémája van vele. Te is szeretnéd eladni,ahogy írod, kívánom, hogy sikerüljön.

Elégedett üdülőjogost abban az értelemben, hogy a vétel után jön a fekete leves, meg az emelkedő fenntartási, hogy lehetetlen elcserélni, csak jó pénzért, nem igen találtam itt a fórumon. Ha  annyira nem lenne gáz, akkor nem írnának annyian, hogy akár ingyen is lemondanának róla.Szerintem egy adás-vétel nem így tiszta, ahogy minket beetettek, a direkt marketingjükkel és nyomulós erőszakosságukkal.Persze, mi magunk is hibásak vagyunk, ez tény, de ilyen egyoldalú kötelezettséget a jog csavarásával, a ts cégek

alkalmaznak.Azonkívül, mióta létezik ez a fórum, azóta csak problémákat olvasok, segítséget, megoldást várók írnak-kérdeznek.Szerintem az üdülőjognak nem kell rossz hírét terjeszteni, igazad van.Terjed az magától.

Előzmény: taki.zoli (9304)