NorinaZoé Creative Commons License 2014.04.22 0 0 253

Miru11!

 

Nekünk használt a Movicol, csak mindig sír, ha jön a kaki, és próbálja visszatartani. Reggel elkezdődik a pipiskedve járás, popóösszeszorítás, sikítás(ha túl nagy az inger), és a zokogás. Aztán ha szerencsénk van délre, ha nincs, akkor késő délutánra megszületik az eredmény. A doki a klinikán, csak annyit mondott, hogy kapja a Macrogolt 3X, amíg jó híg nem lesz a széklete. Ha nagyon vizes lenne, csökkentsük az adagot napi két tasakra. De itt jön a csavar. A lányom bár a Macrogolt is megitta, hasfájást, hasi görcsöket kapott, nem akart enni, inni sem nagyon. Ezért négy nap rémálom után, önkényesen visszaálltunk a Movicolra. Most minden nap van széklete, még mindig sír, mindig próbálja visszatartani. :( Mikor halványul el benne a rossz élmény, nem tudom. Az viszont tény, hogy minél kevesebb folyadékba kellene feloldanod, és tényleg ráállni valahogy, hogy egyszerre igya meg. Én a megadott mennyiségbe 63ml oldom fel, és kanalazom a szájába. Máshogy nem megy, de így lenyeli. Muszáj. Elmagyaráztam neki, vagy ez, vagy sajnos a beöntés a kórházba. Tudom, ez keményen hangzik, de ez az igazság. A gyógyszer nem lehet jó ízű(max elvétve), elmondtam neki, hogy azért kapja, hogy ne fájjon a kaki, nem azért, mert ez finom. Kitartást Nektek! Tudom nem könnyű, de bízzunk benne, hogy egyszer túljutunk ezen az időszakon, mást úgysem tehetünk.