sesel2006 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 252

Sziasztok! 

Nem tudtam mindent visszaolvasni, de látom, páran írtátok, hogy nem hozza meg a várva várt eredmény a Movicol. Az én tapasztalatom alapján nem lehet nagyon felhígítani, mert akkor tényleg nem hat. Minél kevesebb folyadékba kell tenni, és azonnal megitatni a gyerekkel. Tudom, ezt könnyű mondani, de én is ezt tettem. Ha kellett, fenyegettem. Úgy éreztem, még mindig ez a kisebbik rossz... Volt, hogy ült a wc-n, sírt, hogy nem akarja kinyomni a kakit, megitta a fél deci Movicolt, és 2 perc múlva mér jött a kaki. Ezt nem lehet órákig húzni, meg 2 dl folyadékban megitatni, mert úgy tényleg nem fog hatni, vagy legalábbis sokkal kisebb a valószínűsége. És sztem mégiscsak egyszerűbb fél deci folyadékot belekönyörögni egyszerre a gyerekbe, mint 2 decit.

Az abbahagyásról meg annyit, hogy az én lányom kb. 3 hónapig kapta, és akkor kezdtem el csökkenteni, illetve kihagyni napokat, amikor már nem mondta, hogy "fájni fog", "nem akarom, hogy kijöjjön" stb., tehát érezhető volt, hogy elfelejtette a rossz élményt, ami miatt visszatartott.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, valakinek segít.