Janovszki Tamás Creative Commons License 2014.04.20 0 0 828

2002 es matizom van. Jelenleg 170e km van benne, de 150 nél egy teljes felújítást csináltam. A váltót, és a kuplungot viszont nem cseréltem. A kuplung feladta a szolgálatot. Kicseréltem. Sok bosszúságot okozott, hogy szedhettem újra szét. Lényegében jól sikerült a felújítás. Átalakítottam bioetanolosra. Emelkedett nagyban a teljesítmény, de így a fogyasztás is. HA Nagyon nyomom neki akkor egy 8, 9 et simán benyel. Viszont már kezdtem örülni, hogy jó, de egy hete elkezdte kidobálni a 4. sebességet. A többit nem, csak a negyediket. Berakom és kb 4mp múlva kidobja. Nem tudom mi lehet pontosan a baja. Gondoltam arra hogy szinkrongyűrű cserére szorul, de nem vagyok biztos benne. Ezért kérlek titeket, aki ért hozzá adjon tanácsot, hogy ez miért lehet. Azonkívül ha megvan még az a kézikönyv akkor kérem szépen, hogy küldje el a tulajdonosa a janovszki10@gmail.com ra. Előre is köszönöm a segítségeket.

 

(nagyjából mindent  jó a kicseréltem rajta. A lámpa matt volt, cserélve lett, felfüggesztéseket, féket is cseréltem.Összességében jó kis autó. Sosem hagyott még ott az úton, pedig már elég sokat mentem vele. . Ha azember nem nyomja neki akkor egész jó a fogyasztása is. Pl hátsó féket most cseréltem benne először, még a gyári volt benne :) )