manowner Creative Commons License 2014.04.19 0 0 4623

Első hozzászólásod alapján én is úgy éreztem, hogy van valami gát a sexulis kapcsolatotokban. Sok pár küszködik ezzel, de te ezt felismerted, ha sikerül ledönteni, akkor  a határ a csillagos ég. Érdemes időt szánnod rá, mert partnered olyan képességgel rendelkezik, amiről a legtöbb férfi csak ábrándozik:) A párod sexuális fantáziáját kell felkeltened, ahogy célzol is rá. Mindenképp ki kellene törni a hétköznapi rutinból és akkor szóba hozni a téged izgató témákat. Legjobb alkalom erre egy nyaralás vagy idő- és anyagiak függvényében pl. egy wellnes-hétvége. Ilyenkor új ingerek érik az embert, könnyebb ráhangolódni egy kis pajkosságra. De egy vacsora után is, amibe belefér egy finom bor kellemesen el lehet lazulni otthon és máris lazább a beszélgetés fonala. Én is küzdöttem azzal a problémával, hogy a partnerem nem szívesen beszélgetett a sexről, szó szerint, ahogy írod, nem volt "beteljesületlen" kívánsága szerinte. A fent leírt alkalmakat kihasználva volt olyan, hogy megkértem játékosan, mondja el, szerinte mivel tudna éppen legjobban kényeztetni, szerinte mire vágyok, aztán fordítva a dolgon, én mondtam el, hogyan kényeztetném, ami kedvére való lenne:) előbb-utóbb ráállt és lépésenként megnyílt, elindult egy beszélgetés ezekről a dolgokról is. Na, de a topik témájához is kapcsolódjunk, haladjunk egy lépést előre az egymás előtti pisilés után: ha benne van a párod egy közös fürdőzésben, akkor előre eltervezett  módon veszel egy finom teát és "spontán" módon megkóstoljátok előtte vagy egyre népszerűbb a csökkentett alkohol tartalmú ízesített sör is a hölgyek körében. Utána mentek fürödni és a bevitt anyag előbb-utóbb dolgozni fog:) Ennyi csalás egy párkapcsolatba talán belefér:) Mikor ki akar szállni, akkor finoman visszatartod. A dolog kétesélyes, ha marad akkor az már félsiker. Nem hátrány, ha mögötte ülsz, akkor kényezteted pl a  tarkóját, különösen, ha az egy erogén-zóna neki. Mivel írtad, hogy el tudja engedni magát neked sex-közben, egy idő után megkéred, hogy engedje most el, ami feszíti, közben a kezed odacsúszhat a .....:) Na ez már kicsit erotikusra sikerült, de működhet:) Türelem és fantázia. 

Előzmény: egyerdeklodo98 (4621)