egyerdeklodo98 Creative Commons License 2014.04.19 0 0 4621

Először is köszönöm mindenkinek a segítséget amit eddig kaptam ráadásul ilyen rövid idő alatt.

Hát nem is tudom h írjam le a kapcsolatunkat. Szeretjük egymást tényleg és nincs semmi gond, szeretünk együtt lenni és itt nem csak a szexuális együtt létre gondolok. Viszont ami a szexről való beszélgetést illeti az nem igazán megy. A kapcsolatunk elején sokkal nyíltabb volt de ahogy teltek az évek egyre visszafogottabb lett. Ez nem fordítva szokott lenni? Minél több idő telik el egyre lazábbnak és közvetlenebbnek kéne lennünk egymással? Hangsúlyozom h csak a szex témát van ez a gond amúgy mindenről tudunk beszélgetni. A lényeg h mivel így visszafogta magát így bennem is felállít egy gátat. Ezt azzal váltotta ki h amikor beszélgettünk anno arról h ki mit szeretne kipróbálni én akkor elmondtam h engem érdekelne h milyen amikor a számba élvez, viszont amikor én kérdeztem h neki lenne-e valami új iránti igénye akkor azt mondta h nincs, és minden alkalommal amikor megkérdeztem sose mondott semmit amit ugyan nem tudok elhinni de ahhoz elég h én se merjek felvetni semmi újat. Nem tudom számít-e de amikor megkértem először h élvezzen a számba és spricceljen bele akkor simán belement amikor odakerült a dolog akkor először visszatartotta és csak pár csepp lett de utána már elengedte magát és ez éppenséggel azóta is működik.

Lehet h eleve ezzel a hozzászólással kellett volna először belépnem és azt kellett volna kérdeznem hogy tudom az asszonyból kihozni h megnyíljon és elmondja mire vágyik? Ha az életét is rám bízná akkor a szexuális fantáziáját miért nem? Elképzelhető lenne h tényleg nincs igénye semmi újra?

Előzmény: manowner (4617)