Törölt nick Creative Commons License 2014.04.18 0 0 578

Először mikor megláttam egy ilyen mechanikát (Vt-88E, Vt-125E, Vt-110E) megijedtem tőle, micsoda rétegek, bonyolultság... Ma már, egy egyszerű, a VT-88E-nek a mechanika váza teljesen megegyező volt, minden alkatrész helye, csak le kellett fejteni a VT-125E-ről és áthelyezni darabonként, ma már rutin szerűen megcsinálok egy ilyet és az az legszebb mikor kész, hogy egyből megy rendesen, nem szorul meg, tehát jól lett darabonként össze rakva. Utána Tracking sávját ellenőrizve közép értéken a pótméter a kép tökéletes, elcsavarva egyik másik irányba teljesen jelenik meg az ütközés előtt alul felül egy tracking csík kezdemény.. A hang tisztaságát egy csavarnál a hangfejen utána állítani, a hangfej állásának pozícióját beállítani (közben teszteléssel), tehát ha több videóval felvett képnek és hangnak jó a minősége és a saját felvétele is a gyárilag beállított Panasonicban tökéletes, annak Auto Trackingjén nem látszik semmi sem ennek a Hitachinak a felvételén ameddig pár másodpercig véglegesíti, akkor rendben van a beállítása.. Amúgy volt gyári Hitachi videó is nálam, tehát azzal is megnéztem, hogy milyen annak a felvételének a lejátszása az említett készülékben..