innovations Creative Commons License 2014.04.16 0 0 152927

Lehet, hogy így van még nem próbáltam, de szerintem akkor is pontosan fog illeszkedni amennyiben menet irányban tekered. Legalábbis én eddig még mindig ezt tapasztaltam.

;-).

 

Más téma. Nem is olyan rég felmerült  a kérdés, hogy ki az ki idehaza relatíve nagy értékű órát vásárol? Nos én találkoztam egy ilyen emberrel még hozzá nem mással mint kedves barátommal. A történet érdekes és nem is látom benne a rációt. Szóval a lényeg, hogy a Petite Geneve-nél 10% kedvezményt kapott, ami a magyar listaárakat ismerve, 27% Áfa, gyenge forint ésatöbbi miatt lássuk be nem egy durranás. A bécsi Habannal ugyanezt az órát cirka 450 euróval olcsóbban is megvehette volna és akkor még mindig nem futotta volna meg az összes kört ár ügyileg. Erre Ő azt mondta, hogy tulajdonképpen ennyi pénzért nem megy ki és egyébként is egy esetleges későbbi értékesítésnél,  értéknövelő tényező a magyarországi vásárlás. Ami szerintem nem állja meg a helyét mert amennyiben a Chronon kínálod a portékát és kelet európai felségjel alatt hirdetsz még ha a legolcsóbb vagy akkor is nehéz dolgod lesz. Annak tükrében pedig, hogy a Petite Geneve az unión  kívüli szerb LC kód alatt forgalmaz, még nehezebb.

???

;-)

Előzmény: WiZARD (152923)