Gattling Creative Commons License 2014.04.11 0 0 56401

Nem. Körülnéztem a boltokban, és rossz minőségűt adják 4 ezerért, a jobb minőségűt 6 ezerért. Kivéve 1 szuper helyet, Kovács Autóalkatrész Szeged. Itt a rosszabbik kerül 1780,-Ft-ba, a jobbik 2080,-Ft-ba. Nézd meg nyugodtan az árakat és a minőséget. Bevásároltam náluk alkatrészekből, és kiszámoltam, hogy máshol a 20 ezer helyett 40 ezret hagytam volna ott ugyanazért a cuccokért.

Ez a 10 ezer km erős túlzás. Amit megveszel 6 ezerért, arra sincs ráírva, hogy garantáltan 80 ezer km-t ki fog bírni. Német importból beszerzett, garantált minőségben meg jobban megbízok, mint a kereskedőcég által gyártatott kisipari cuccokban.

És csak 1 konkrét példa: Ki akartam cserélni a kiegyenlítő tartályt, mert már nehezen látszik a hűtőfolyadék szintje. Körbenéztem mindenhol, és lemondtam róla, mert 11 ezer volt a legolcsóbb helyen. 

És képzeld el, hogy Szegeden 3 ezer Ft alatt volt valamivel az ára. Már ki is van cserélve. :)

Ma már érdemes tájékozódni jobban az árakban, nem belefutni az első boltba, ami eszünkbe jut. 

Előzmény: Törölt nick (56398)