Liliomfi 28 Creative Commons License 2014.04.10 0 0 27871

Saját befektetéseimmel kapcsolatban sem tudom, hogy jól döntöttem e vagy sem,így másét sem fogom tudni.

Ingatlan kapcsán sem tudom, hogy jó befektetés volt e és bef. alapok kapcsán sem.

Egy dolgot tudok biztosan, hogy mindig van jobb lehetőség mint amit választok, de ez mindig utólag derül ki, így sokat nem kell ezen rágódni,mert egyetlen ember sem találja meg mindig, mindenben a legjobbat.

 

Én is bizonytalan vagyok az Optima tartását illetően, de ez legalább nem megy mínuszba.

Ha ez neked számít akkor tarts valamennyit, a mértéket Te döntöd el !

Pár hete OTP-t is akartam venni, de nem mertem és lemaradtam, viszont nem stresszeltem miatta.

 

 

Azért vagyok rossz tanácsadó, mert éppen ma mondtam valakinek, hogy pénzzé kéne tenni mindent és elhúzni az országból./Ezzel csak a bizonytalanságom támasztom alá./

 

Alapvetően úgy gondolom, hogy Isten dolga, én csak próbálom nem elásni a talentumokat./Bibliai történet, biztos ismered/

 

Ha itt kérsz konkrét tanácsot az azért lehet problémás, mert nem tudod, ki adja majd és milyen múlt van mögötte amit nem reklámoz, de nem kizárt, hogy cserélne veled.:)

 

Te is el tudod dönteni.

 

Popper Péter mondta, hogy egyetlen ember sem tudja elrontani az életét, mert úgy vagyunk megalkotva, hogy mindig a maximumot hozzuk ki a lehetőségeinkből amire tudásunk és génjeink alapján képesek vagyunk.

A hajléktalan sem rontotta el, ő egyszerűen a helyzetében arra volt képes...

 

 

Előzmény: Alapos Aladár (27866)