japipapi Creative Commons License 2014.04.09 0 0 10442

Szia!

Nos, elég széleskörű az ismeretségem, de hidd el, itt Budapesten, közelebb, a XVII. kerületben nincs rá piac. A piros madaras sziper-szuperban 47,-Ft/db. A környezetemben nem dívik a fürjtojás, hiába ecseteltem jó tulajdonságait. Mondod 30,-Ft-ért el lehet adni. Helyenként lehet, de itt, amikor 35,-Ft-ért tudom eladni a tápmentes tyúktojásokat, ki az a dege, aki kisebbért többet (arányaiban) fizet. Tudom, van vendéglátós ismeretem, ismerősöm, ott a fürj étel drága, csak a sznobok és pénzesek tudják megfizetni. Hát, erre nem lehet alapozni. Figyelem, szinte naprakész vagyok, de állítom a fürjtojásnak sajnos nincs piaca Magyarországon, az egy két forgalmazó lefedi az igényeket. :-( Egy őstermelő nem nagyon tud komoly marketinget biztosítani magának. Sajnos nem terjed kellőképpen a fürj és tojása, eszik az emberek a zacskós csirkét, és a hasonló műkajákat. 

Mi rendszeresen fogyasztjuk őket és tojásaikat, minden formában. Koromnál fogva, már nem erőlködök, ha nem érti meg hasznosságukat, egyék a mérhetetlen gyógyszereket, a gyógyszergyárak, forgalmazók tudják finanszírozni a marketingjüket, az ember meg nem vesz észre, hogy át van verve. :-(

Én így látom.

Előzmény: efraim77 (10440)