derby 01 Creative Commons License 2014.04.08 0 0 2586

ha jót akarsz magadnak,nem jössz ide dolgozni!csak abban az esetben,ha e l tudod viselni a ter.vez hisztijeit,a nyomást amit a vezetőkre gyakorolnak,mégpedig.te csak hülye lehetsz,nem tudsz semmit,és kevés időt töltessz bent.a jelenlétire rá kell ugyan irni,hogy meddig  dolgozol,de nem fizetik ki a túlórádat,olyan a szerződésed,hogy ez nem jár.ha irásbelit kapsz,mert kapsz!akkor prémium sincs,mégha lenne is.a boltod csak szar lehet.jó bolt nincs.jó boltvezető nincs,csak aki nyal a ter.veznek, talán....kidolgozhatod a beledet,a családodat felejtsed el,mert állandóan úton leszel,leltározol ,átépítesz,mész másik boltba takarítani,pakolni,és egyáltalán nem fogják megköszönni neked,hacsak azzal nem,hogy pár év munka után közös megegyezéssel hagyhatod el a pennyt!lehet,hogy ezt igy túl durvának gondolod,de ez a valóság!!!a munkával nekem sosem volt bajom,strapabiró vagyok.csak ezt a mellékestesen alkalmazott lelki terrort nem lehet elviselni!Dönts okosan!!!!!!!!és lehet hogy számodra az lesz az OKOS DÖNTÉS,ha nem idejössz dolgozni!!!nem tudom melyik régióban van jó ter.vez,de az biztosan nem fog sokáig itt dolgozni,mert azt is elküldik!

Előzmény: BBJÓ (2569)