rizsa31 Creative Commons License 2014.04.05 0 0 5336

"Vettünk egy zöld kanapet ami bőr és nagyon erős szaga van. Nos ettől egyből rokazok ha megerzem.

Tetszett a kanape hiszen en valasztottam!!!! DE! Most undorodom tőle.  Rá se akarok nézni."

Az az érdekes, hogy nem lehet az a kanapé annyira csúnya, ha egyszer tetszett. Inkább a szempontjaid változhattak időközben. Pl. másképp érvényesül a színe az otthoni környezetben. Szóval a kanapé nem változott, csak a te hozzáállásod. Ez persze nem baj, csak hát mit lehet ezzel kezdeni? Mintha az ember hullámvasúton élné az életét.

Én tegnap kézműves foglalkozáson varrtam egy nyuszit. Nagyon aranyos, de a rövid idő miatt úgy sikerült, ahogy. Az érdekes, hogy a kihullottnak látszó bajsza nem zavar. De a rosszul fölvarrt orrán nagyon föl tudom magam idegesíteni, ha eszembe jut. Egyik oldalon kilátszanak a cérnák, másikon nem, mert addigra rájöttem a technikára. Így olyan, mintha nem csak bajsza lenne, de még szőrszálak is lógnának az orrából, de pechjére csak az egyik oldalon.

- Mi értelme így a nyuszinak? - erre gondolok, holott más lehet, hogy csak egy aranyos, girbe-gurba plüssállatkát lát (majd megkérdezem).

Előzmény: Törölt nick (5328)