Bagolylaci Creative Commons License 2014.04.04 0 0 12660

Sziasztok fórumtársak ! Azt hiszem tartozom nektek kis pontositással , helyreigazitással : 

 

  Volt egy 4 - napra megtett szelvényem két sorral ami április 1-én járt le. Április elsején feladtam ujabb 4 napra két számsort amiken az az előző napi számokat játszottam meg , olyanféleképpen , hogy az egyiken 9/8 a másikon 7/7 találatot mutasson - persze ha az előző nap lett volna konkrétan megjátszva. Utánna az előző és az uj szelvényt összemontiroztam ugy , hogy a korábbi szelvény alulra éz ujabb felülre került. Az átmenenti vonalat középről fotoshoppal leradiroztam . Ennyi a történet lényege . Április 1-i tréfának szántam csupán , és hogy kicsit feldobjam a hangulatot a fórumon ... Senkit sem akartam vele megbántani , felbosszantani , csupán megtréfálni bolondok napján ...Feltettem a facre is , a Szerencsejáték Zrt is ráharapott , gratuláltak és privát interjura invitáltak , persze nekik is elárultam az igazságot , és nem haragudtak meg érte , remélem Ti sem fogtok...A Valóságban a két számsor április 1-től ma péntek estig játszott és gyakorlatilag két 7/4 - es találat lett rajta igy a megjátszott 1200- ből vissza is jött 300 ft. Mivel 4 napra ment a két számsor fogadása.

 

Szerencsés hétvégét kivánok mindannyiótoknak ! 

Előzmény: Bagolylaci (12650)