hu manus2.0 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 78812

Lám akkor pezsdül fel egy fórum, ha beharangozzák a halálát.

 

A topicgazdával viszont vitatkoznom kell, mert:

 

- semmi nem valósult meg a választási ígéretekből (s, erre nem mentség az előző 4-5 kormány tesze-toszasága sem),

 

- a magány nyugdíjpénztárak lenyúlása törvényellenes volt + a magány nyugdíjpénztárak időközben jobb gazdasági mutatókat tudnak maguk mögött, mint az állami,

 

- a korrupció pártsemleges, de... de a magyar nép 1100 éves történetében nem tudsz olyan embereket felmutatni, mint a Simicska, Nyerges, Mészáros trió.

 

- lehet a nagyhatalmakra tojni kis- és nagyívben, de ennek az átlagpolgár + a külhoni magyarok isszák meg a levét,

 

- ha a forint inflálódik 10%-ot ez azt jelenti, hogy minden egyes állampolgár vagyona, megtakarítása kapásból 10%-al kevesebbet ér + mivel alig van hazai termelés minden termék és szolgáltatás 10%-al többe kerül. Emlékeztetnék mindenkit a 2010-es 264 Ft/euro árfolyamra.

 

S, akkor még nem beszéltem tákolt alkotmányról (1 év alatt 5-ször módosították), ebadóról, meghurcolt emberek sokaságáról, kiket a bíróság kivétel nélkül felmentett.

 

Zárásként csak annyit, én sem csomagolok a bőröndbe. 10-15 évvel ezelőtt kellett volna. Akkoriban azt mondtam, nem nekem kell elmennem. Ma már nem mondok ilyet, ma egyszerűen öreg vagyok egy új karrier felépítéséhez.