pom-pom77 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 1785

Szerintem nem normális,hogy érzéketlen marad a bőröd. Fiamnak és nekem is érzéketlen  volt a varratnál egy pár hétig,de elmúlt.Több tucat térdessel beszéltem személyesen a gyógytornán,senki nem panaszkodott ilyen jellegű problémára.Kérdezd majd meg a kezelő orvosod  miért van ez. A hegesedéssel kapcsolatban.Beszéltem egy lánnyal (nem az én dokim operálta) neki újra kellett műteni a térdét  4 hónap  után mert nem hajlott megfelelően.A sebésze meghajlította  neki  teljesen altatás közben és kitakarította .Most   úgy nem hajlik megfelelően.Azt mondta a sebésze,hogy sajnos a hegesedés miatt van ez,próbálja feldolgozni/elfogadni,mert  ezzel kell élnie. Tehát felesleges volt a második beavatkozás.Beszéltem olyan sorstárssal is akinek a dokija túlságosan meghúzta a szalagot és ezért nem tudta kinyújtani.Újra kellett műteni.Sajnos ki vagyunk szolgáltatva a sebészeknek.Amennyiben hibáztak  se  fogják elismerni,hogy ők cseszték el. Meg van erre a protokoll szöveg. Benssz bízzál benne,hogy rendbe jön mert még csak pár hete műtötték a térded.Biztos vagyok benne,hogy se a  dokid se a gyógytornászod nem adott olyan feladatot ( már egy párszor leírtam milyet ),hogyan tilos a térded hajlítani 6 hétig.Tehát nem a dokid  és gyógytornászod szakértelmét kérdőjeleztem meg,mint ahogy Axióma írta.Sőt tutira venném,hogy Béres nem is mondta neked,hogy milyen  típusú tornagyakorlatokat végezz. Csak annyit mondhatott,hogy mindjárt hajlítani kell. A gyakorlatok milyensége  a gyógytornász kompetenciája.És nem utasítottalak,csak felhívtam rá a figyelmed,tudok olyan sorstársról akit újra kellett műteni mert kiszakadt az implantátum.Személyesen nem beszéltem vele.A gyógytornászom mesélte,de azt nem kérdeztem,hogy betartotta e rendesen a gyógytornásza által adott feladatokat.Annyit tudok,hogy szintén mindjárt hajlításos módszert kapott. Elmondtam erről a véleményem,hogy én biztos nem operáltatnám meg a lábam olyan dokival aki az azonnali hajlításos protokollt alkalmaztatja.És olyat nem írtam soha,hogy ne kövesd a dokid utasítását.