kürtök Creative Commons License 2014.04.01 0 0 130745

Az exem most hozta vissza a laptopját, garanciális volt még. Hogy pontosan mi történt nem tudom, a lényeg az, hogy áthozta, tegyem rá a win hetet. Ebből még senkinek nem lett gyereke, miért is ne. A laptop az a fajta, amelyiken még dvd rom sincs. Miért vesz ilyet aki megveszi nem tudom, valamire biztos jó. Csináltam egy boot usb-t, hogy majd arról felrakom rá amit kell. A gép indításnál viszont semmire nem reagált. Egyfolytában csak azt írta ki, hogy nincs rendszer rajta. Németül. Először a del billentykűvel próbálkoztam, aztán F8, F12, aztán Fminden. A bios csak nem jött. Elvittem a szervízbe ahol ismerősök dolgoznak, a srác megpróbált rábeszélni, hogy nincs rajta operációs rendszer. Mondok, én is tudom. 45 €-ért feltelepíti, hol a dvd? Nálam, de nem ez a gond, hanem hogy halott. Mi a baja? Fogalma sincs, a hiba feltárás 120 €, és a gari is ugrik. Úgy hogy visszavittem oda ahol elvileg megjavították. A hat hét várakozási idő itt is befigyel. Mikor rákérdeztem, hogy ennyivel legalább meghosszabítják-e a garanciát, majdnem leköptek. Akár otthon lennék.