Tiberiusmester Creative Commons License 2014.03.30 0 0 334895

Naa! :) Az arrogáns stílusodat csak azért nézem el, mert számomra szaktekintély vagy és kellenek az infók! :D (és egyébként sem bántottalak, remélem! :D )
Értettem, hogy mit írsz, csak meg akartam győződni még jobban, azért kérdeztem vissza, remélem nem baj és ezzel nem fecséreltem nagyon a drága idődet, de ha mégis, biztos vagyok benne, hogy kihevered valahogy! ;) :)
Amúgy én is 235.000-nél tartok, úgyhogy csak reménykedek, hogy volt már a váltóban cserélve az olaj! - és értettem, hogy 60.000-nél update van, de érdekelt volna, hogy van-e más módja, hogy meggyőződjünk, hogy nincs gáz és még nem kell az olajos szelencéért nyúlni, mintsem, hogy "hoppá, ma 59.000-nél tartok, holnap váltóolaj csere lesz!" :)
Tényleg, ha már itt tartunk! Mik lehetnek a tünetei, ha haldoklik a váltó? :)
Egyébként abszolút igazad van, ezekkel az alapvető, de fontos dolgokkal nem szabad spórolni, főleg egy ilyen autónál, ami már minőségi kategória is és meg is érdemli a törődést, hiszen akkor meghálálja azt!
Én sem pesti vagyok, csak itt élek, de ha már rákérdeztél! DE, BAJ! :) Végre találtam egy hozzáértőt és nem tudom felvenni vele a személyes kontaktot, mert Ő nem pesti! :) 
De ha mégis sikerül beállítanunk az órát, valamilyen módon tényleg fizetek egy sört! ;) (Az sem érdekel, ha nem szereted!!! :D )
Már ne is haragudj, de a digitális és az írott számok között nem sok eltérés van a kialakításukat tekintve, így képes vagyok mindkettőt leolvasni! :D  ugyanakkor már írtam ("Ugye olvasol is?" ;) ), hogy ki vagyok akadva a puritán kialakításán, mert egyébként a kocsi Avantgarde felszereltséggel bír és elég fullos, ezt az egy "hibáját" leszámítva és úgy hiszem, hogy megérdemelne egy új és modern középkonzolt is!
Úgyhogy ha most még nem is, de idővel törekedni fogok rá, hogy az én "CSAJOM" is ráncfelvarráson essen át!
Az új cipői is ki vannak nézve:
http://www.socalwheels.com/view-product/wheels-tire-sets/3141/4011121/07-mercedes-mbz-c-c230-c350-factory-17-wheels-tires-oem-w203/17/A2034013402/65436/17/A2034013602/65437/Yokohama/225-45-17/_/245-40-17/Silver#gallery
Úgyhogy, ha tudtok ilyen felniket jó pénzért jó állapotban, akkor gondoljatok rám! :)

És jó, hogy felhozod a "gyári rozsda" témát is! Kezdődik nálunk is! A hátsó sárvédőkön (mindkettőn) már szeplősödik a "kisasszony"!
Kedden vettem át az autót és IMÁDOM, de maximalista vagyok és sokáig szeretném hiba nélkül vezetni, mert úgy gondolom ezt mindketten megérdemeljük! :)
Ugye megértesz? :)