Donci62 Creative Commons License 2014.03.30 -1 0 29630

Szvsz most már ideje átállni egy szegényebb benzin/olaj keverékre, mint az 1:25.

Én az első tank 1:25-öst kb. fél és háromnegyed gáz között tartva kétszerre használtam ki belőle.

Aztán jött két tank 1:33-as, amiből az elsőt szintén kétszerre használtam ki és a másodikból még van egy egyszeri nekifutásra való adag. Mindegyik üzem között eltelt egy napnyi idő, mert csak munkából hazaérve tudtam használni és annyi időm már nem volt sötétedésig, hogy ha megvárom a teljes kihűlését, újra dolgozhassak vele.

Persze, nem volt csurig töltve a tank, mert akkor eleinte egy kicsit kifröcsögtetné a tanksapka szuszogóján.

Utána átállok 1:40-esre, ahogy Fuxi Uram javasolta.

Tényleg nagyon erős gép, legalábbis az eddigiekhez képest, amikhez volt szerencsém.

A "gyári" damilt elég gyorsan elhasználta, pedig inkább fűfélét, meg amolyan futógyomot vágtam vele, de az utántöltöttel már jól elvan. Előszőr azt hittem, hogy fölöslegesen, magától is adagolgat a damilfej, de nem.

Egyetlen negatívumot tudok felhozni, hogy a gázadagoló "ravasz" élei, rövid használat után, már bántják az ujjat.

Azt hiszem, hogy le fogom kerekítgetni, csiszolgatni, ha már komolyabb üzembe kerül.:-)

Előzmény: perecespeti (29624)