Tiberiusmester Creative Commons License 2014.03.29 0 0 334794

Igen, mert én azt hittem, hogy van ez a fajta, mint az enyém és van a 2 din-es, ami már tuti navis a nagy kijelző miatt!
De miután Te belinkeltél egy képet, jobban szemügyre véve láttam azon egy NAVI felitatú gombot és akkor jöttem rá, hogy itt rengeteg különböző 1 és 2 dines fejegység van! Tényleg óriási misztikum övezi most már ezt az óra problémát! :D

Na találtam egy képet! Ilyet szeretnék a saját autómban! Hogy így nézzen ki a középkonzol! Gondolom Neked jim202 ilyen a kocsid enteriőrje! :)
Szeretném CSAK GYÁRI dolgokkal "tuningolni"/frissíteni az állapotát, ami a  belsejét illeti és ez nagyon tetszik!



Ilyen most - szerintem ez nagyon puritán...



És még annyit, hogy az instrument cluster (műszerfal) cseréjéről tudtok valamit, mármint jogi akadályokról, mert ugye a kilométerállásnak nem szabad változni csere esetén sem, de azon felül egyéb akadálya is van? A lényeg, hogy faceliftes belsőt szeretnék a kocsimba, FABERAKÁS NÉLKÜL! Lehetséges ezt a változást összehozni?
Tudom, akkor faceliftes autót kellett volna néznem, de most ez van, ebből szeretnék "egyedi" és személyre szabott autót, mármint ami a belső teret illeti!

Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni, aztán nem nyaggatlak egy darabig Titeket amatőr kérdésekkel!
Gondolom itt inkább autóvillamossági szerelőkkel kellene felvennem a kapcsolatot! :)

Segítségeteket köszönöm!

Előzmény: jim202 (334791)