Deiss Creative Commons License 2014.03.28 0 0 58053

Köszi,majd megpróbálkozom azért vele ha lesz alkalmam rá,csak nem akartam csatlakozni a csoporthoz,hogy az ismerőseim ne lássák...A dokim azt mondta,hogy egy hónap múlva tud időpontot adni,de megpróbálhatok bejutni hozzá jövőhét szerdán 13h körül csak az a gond,hogy én dolgozom és kevés esélyt látok rá,hogy el fognak engedni :( Eddig is már ki kellett vennem 1 napot meg 2x elkéredzkednem korábban.Így meg kínomban a neten kutakodok és ez a legrosszabb,mert ilyenkor az emberben mindig csak a rossz dolgok maradnak meg.Bár nem sokat találtam ezzel kapcsolatban csak annyit,hogy a hipotalamusz nem termel hormont és egy helyen olvastam,hogy okozhatja autoimmun betegség,ami ugyebár nekem adott.

 

Egyébként nekem is elkezdett csökkenni a hőm,úh remélhetőleg ciklus lesz belőle:)

Mivel a hőt csak 1hete mérem,így gondolom csak a legközelebbi alkalommal lesznek belőle egyéb adatok.Bár most tulajdonképpen nekem csoda lenne,ha peteérést mutatna,hiszen a hormonok hiányában elég egyértelmű,hogy az nem van -.-

 

Lányok!Jön a hétvége,szép idő is ígérkezik ismét! :)

Mindenkinek kívánok kellemes időtöltést hozzá! :)

Előzmény: balla.gina (58049)