Manyesz58 Creative Commons License 2014.03.26 0 0 2696

Szia Pannika03!

Lehet, hogy kicsit viccesen hangzik, de bütyök nélküli bütyök műtétem volt :) Nem volt bütyköm, viszont ahol nektek bütyök nő, ott nekem teljesen ki volt kopva az ízület  és szinte csont a csonttal találkozott. Igen fájdalmas pár év van mögöttem! Na de ennek vége remélem! Így a műtét alkalmával az öregújjamat lerövidítették, hogy egyszerűen levágták az ízületi fejet, így nem érnek össze a láb középcsonttal. Kisebb cipő kell :) A gyógyulás szerintem hasonló módon zajlik, mint a klasszikus bütyök műtét után. Nekem már a második naptól tornásztatni kell, aminek az orvosom szerint meg van az eredménye, mert ma nagyon elégedett volt, mikor ő "csavargatta" meg. Borzasztóan féltem, mikor először csináltam, de legnagyobb megdöbbenésemre nem fájt!! Azóta minden nap többször nagyon lelkesen tekergetem, csavargatom!!

Minden elismerésem azoknak a sorstársaknak, akiknek nem egyszerre végezték el a műtétet és volt lelki erejük a másodiknak is nekiugrani.!!! Engem nem is a fájdalom zavar, hisz az napról, napra elviselhetőbb, hanem a tehetetlenség, lassúság, fekvés!! Nem is fájdalomcsillapító kell ehhez, hanem nyugtató, hogy kibírjam ezt a semmittevést :) Varratszedésig még egy hét és addig biztos sokat járok ezen a nagyon jó és hasznos fórumon.

Jobbulást és kitartást kívánok mindenkinek.

Előzmény: Pannika03 (2695)