RDante Creative Commons License 2014.03.26 0 0 36635

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

 

Szinte minden kérdésemre megérkezett a a megfelelő válasz.

 

Az első pár hozzászólás után kicsit megijedtem, mert megmondom őszintén kicsit összetartóbb, családiasabb légkörre számítottam, de szerencsére az utána következők ebben erősítettek meg.

 

Minden fórumon van olyan, aki csak annyit ír egy kérdésre, hogy olvasd végig a fórumot és megtalálod a választ.

( van neki is igaza, de akkor minek van a fórum, meg itt is ha jól láttam 36k hozzászólás van az sem kevés. nyilván olvastam az autóval kapcsolatosan, de gondoltam így hamarabb és egyben lesznek meg a válaszok. a linkelt oldalt köszönöm, azt már előtte olvastam)

 

A másik kedvencem, hogy vegyél mást. :D (még ha csak gúnyolódásból is)

(főleg golfot ajánlani vicces, mikor leírtam, hogy az van és nem feltétlenül akarom eladni. Természetesen minden autónak vannak hibái, több-kevesebb, de ez nem csak típus vagy márka, hanem darab függő is)

 

Elnézést az előző két véleményért, de ezek mellett nem tudtam elsiklani.

 

ritchie02  válasza részletes volt és valóban sokat segített, neki külön is köszönöm. 

  

remélem sikerül a vásárlás, és sikerül kifognom egy elfogadható állapotú példányt.

 

Nézetem egyet a használt autón esetleg erről nem tudtok valamit?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/multipla/fiat_multipla_1.9_jtd_105_elx-7406290

 

még egy kérdés:

mennyibe kerül kb egy komplett vezérlés csere az 1.9jtd-n mostanság (vezérműszíj+ görgők+ ...) ?

 

 

köszönök mindent

üdv RD

Előzmény: ritchie02 (36620)