havasi zsuzsi Creative Commons License 2014.03.21 0 0 231

Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni. ikreim vannak, közülük az egyikkel, fiú.  székletvisszatartással küzdünk. Csecsemőkorban szorulásos volt, 2 éves korára rendeződött, és után egyszercsak, nem tudom mi okból, semmi változás nem volt elkezdte a visszatartást. Kipróbáltam minden módszert, a doki szerint majd elmúlik, de tart már 8 hónapja, és nemsokára kezdjük az ovit. Szobatiztaság így nem fog menni, ha mindig pici kaka megy a bugyiba. Amúgy puha a kakája, de direkt nem engedi ki, pedig nem fáj neki.Elhatároztam kipróbálom amit sokan írtatok a MOxalolle hashajtót.De félek, nem szokik hozzá, ha elhagyom majd, nem lesz szorulásos? mert most nem az. Azért akarom, hogy ne tudja visszatartani, és ha  megérzi, milyen jó ha kikakilja magát, és nem kell lábujjhegyen járkálnia, talán helyreáll. Dokival nem akarok konzultálni, mert leüvölti a fejem, úgymond túlaggódom, pedig, aki benne volt ebben tudja milyen szenvedés. Főleg ha majd kinevetik az oviban, nem akar majd oda menni. Mennyit érdemes adni 2 év 8 hós gyereknek? Köszönöm, aki segít,