spapda Creative Commons License 2014.03.21 0 0 70330

Nem tudom, mennyire releváns információ, de tavaly és 2010-ben is április legvégén vagy május elején volt akcióban a nagyobb gérvágó (PKS 1700), talán érdemes addig várni.

 

Én amúgy biztos nem venném meg a kisebbet (ezt már a másik kolléga felvetésére írom), mert úgyis előbb-utóbb 15-20 centis deszkát/pallót rakna az ember alá, amit meg a 12 centis vágásszélesség miatt nem fog kezelni, illetve korábban leírtam, hogy a kis Einhellhez (aminek a kis Parkside valószínűleg szinte 100%-os klónja, leszámítva a lézert) képest mennyivel masszívabb, precízebb a nagy Parkside.

Arról nem is beszélve, hogy a 20 rugós ár nem olyan óriási biznisz. A vele egy szintű Einhell már 22 rugó körül kapható, én az enyémet még 18 rugóért vettem másfél éve a Metroban akciósan. Ezzel szemben a nagy Parkside 30 rugós árára még legalább 10-14 rugót kell pakolni, hogy kb. azonos képességű Einhellt kapjon az ember (a nagyobb vágóképességű 2131 44 rugó körül fut, a Lidl cuccával szinte azonos 2050 pedig valószínűleg már csak elméletben kapható a webshopokban 39 rugóért, szerintem már sehol sincs készleten).

Előzmény: halaloszto (70326)